Maak kennis met Gavin, GM voor MODMO Vietnam

We willen je meer inzicht geven in de mensen achter je ebike en wat we doen bij MODMO.

Daarom publiceren we een reeks interviews met onze medewerkers, waarin we dieper ingaan op wat ze doen en hoe hun professionele achtergrond hun dagelijkse werk bij MODMO bepaalt.

Deze week ontmoeten we Gavin Bailey, General Manager van ons team in Vietnam. Hij geeft leiding aan meer dan 45 mensen in het kantoor in Vietnam en houdt toezicht op verschillende afdelingen, van IoT tot R&D. We spraken met Gavin om hem meer te vragen over wat hij doet en wat dit voor jou betekent.

Wat is jouw rol bij MODMO?

Ik kwam in november 2021 bij MODMO als General Manager in Vietnam, om verantwoordelijk te zijn voor het opbouwen van het bedrijf in Vietnam, het vergroten van het personeelsbestand en vervolgens het ontwikkelen en opschalen van het bedrijf. Het is spannend. Er is veel werk te doen, maar we zijn onderweg.

Ik hou van de multiculturele kant van het werken hier. We hebben hier veel buitenlandse expats laten werken en de anderen zijn Vietnamees, dus ik geniet het meest van de multiculturele werkomgeving.

Sommige nieuwere teamleden zijn nog steeds een beetje verlegen om zich onder het team te mengen en samen te werken. Dat kost wat tijd. Die barrière doorbreken betekent interactie met alle teamleden, ongeacht hun taalvaardigheid, en ze het gevoel geven dat ze deel uitmaken van MODMO.

Ik geloof ook in teambuildingoefeningen en weekendjes weg. Ze zijn erg belangrijk om een ​​eenheid bij elkaar te houden en gewoon om die cultuur op te bouwen. Er is altijd tijd om te zoeken waar het team zich buiten het werk kan vermaken. Minstens één keer per maand is het heel goed om iedereen bij elkaar te krijgen en gewoon te genieten en terug te kijken en na te denken over de vooruitgang die we boeken terwijl we verder gaan.

Vertel ons iets over je achtergrond - wat deed je vóór MODMO?

Mijn achtergrond ligt in de productiesector, alles van elektronica tot industriële apparatuur.

Thuis in Australië heb ik wat met elektronica gewerkt, maar in Japan heb ik mijn carrière verstevigd. Ik werkte voor Toshiba, voornamelijk in verkoop en marketing, maar mijn werkterrein was heel, heel breed. Ik was de manusje-van-alles omdat ik de enige buitenlander was die bij Toshiba werkte van de 70.000 medewerkers, dus zagen ze dat als een kans, vooral voor internationale zaken met hun gelieerde ondernemingen en klanten.

Dus wanneer er een nieuw project opkwam, stond ik in het middelpunt van alles wat er gebeurde en was ik de belangrijkste communicatielink naar alle verschillende entiteiten in die projecten - elektronica, werktuigbouwkunde, toeleveringsketen, inkoop, productontwikkeling. Alles behalve HR eigenlijk.

Daarna verhuisde ik naar Vietnam, waar ik voor andere grote Japanse bedrijven bleef werken. Het was in een zeer vergelijkbare sector, precisie-elektronica, het maken van de tony-motoren die in de telefoons gaan, het trilmechanisme.

Dat deed ik tot vorig jaar. Al die achtergrond is waarschijnlijk, zou ik zeggen, 14 jaar werken in de Japanse productie.

Hoe bepaalt uw achtergrond wat u nu met MODMO doet?

Nou, die ervaring met de grensoverschrijdende toeleveringsketen, productontwikkeling, verkoop en marketing, dat was allemaal internationaal, dus de interactie was altijd tussen Japan en internationale filialen en klanten. Communicatie is vergelijkbaar bij MODMO - we zijn een internationaal team.

Ik was ook betrokken bij een startup in Vietnam, zeer vergelijkbaar met MODMO, dus die twee jaar onder mijn riem, werkend in de startup-omgeving, brengt vanuit dat oogpunt ook veel waarde voor MODMO.

Alleen al het begrip van wat er nodig is om een ​​startup uit te laten groeien tot een bedrijf - het is belangrijk om uw kernteam bij elkaar te hebben.

Het is heel moeilijk om van een team van vreemden een werkende operatie te maken. Ik denk dat het allemaal draait om het nemen van onze tijd en het communiceren van de juiste informatie tussen mensen. Het gaat om het stimuleren van de cultuur van vriendelijkheid en openheid.

Hoe is het om leiding te geven aan zo'n snelgroeiend team?

Dus veel van de nieuwe medewerkers die we binnenhalen, zijn erg belangrijk voor de groei van het bedrijf. We versterken de middelen op elke afdeling min of meer met de hoeveelheid werk die we op ons nemen.

Het zijn voornamelijk ingenieurs, we hebben IoT en onze app-afdeling, een ander gebied waarop we ons richten op het opbouwen van personeelsbestand. Er is veel aandacht geweest voor de R&D-afdeling, werktuigbouwkunde en elektronica-engineering.

Dan de IoT-afdeling, we hebben de IT-manager en nu, die erg, erg behulpzaam is gezien de toevoegingen, niet alleen in personeelsbestand, maar ook bij taken waarbij ons platform of onze systemen betrokken zijn.

Enkele van de andere sleutelrollen zijn de Sourcing Engineers en de Supply Quality Engineers - in een start-up die nog in de kinderschoenen staat, kost het veel werk om een ​​solide supply chain te hebben, en om deze sterk te maken hebben we kwaliteitsingenieurs en sourcing-ingenieurs nodig. We zijn erg dankbaar dat we nu sourcing en SQE's aan boord hebben, en dat is de sleutel tot het verstevigen van onze toeleveringsketen - met die belangrijke leden daar.

Tot slot, wat is je belangrijkste doel als GM van MODMO Vietnam?

Ik denk dat voor MODMO Vietnam het produceren van kwaliteitsfietsen het belangrijkste is. Het produceren van die hoogwaardige e-bikes in een schaalvergrotingsomgeving is op zijn zachtst gezegd een uitdaging, maar dit biedt ons de ideale gelegenheid om ons intensief op de uitdagingen te concentreren en meer transparantie te ontwikkelen met betrekking tot kwaliteitscontrole in onze pre-productieprocessen.

Hoewel we geen direct contact hebben met onze klanten, heb ik het gevoel dat we met de koers die we inslaan op deze manier echt impact kunnen hebben.

Op mensenniveau is het voor mijn team hier in Vietnam het belangrijkste om rekening te houden met verschillen in cultuur en elkaar te begrijpen - om ons team tevreden te houden. Sinds ik bij MODMO ben gekomen, denk ik dat een van de opvallende dingen die me zijn opgevallen bij ons team, is dat ze efficiënter worden in de manier waarop ze hun werk doen. We gaan met sprongen vooruit.

Ze werken samen, ze hebben het naar hun zin, ze zijn vriendelijk tegen elkaar, ze doen hun werk, en ik denk dat de feedback die weerklinkt bij mensen buiten MODMO is dat de cultuur daar geweldig is, en dat is precies wat je wilt .

____

Gavin zal zich de komende maanden concentreren op de productie en op de groei van ons MODMO-team, waarbij hij de dagelijkse activiteiten van ons kantoor in Vietnam zal leiden. Om op de hoogte te blijven van nieuws uit Vietnam en onze vooruitgang als bedrijf, bezoekt u ons YouTube- kanaal, Facebook of Instagram , of meldt u zich aan voor onze e-maillijst. U kunt ook contact opnemen met de klantenondersteuning via support@modmo.io