Wekelijkse update: 12 augustus

Wekelijkse update: 12 augustus

Fijne woensdag allemaal, ik hoop dat jullie allemaal zo veel en veilig mogelijk genieten van jullie zomer in deze tijden. Aan onze kant komt Saigon heel goed samen en we hebben opwindend nieuws, dus laten we beginnen aan een nieuwe Modmo Weekly Update.

SPATBORDEN PROTOTYPE

Afgelopen weekend hebben we een prototype gemaakt en onze nieuwe spatborden uitgeprobeerd voor een testrit, onder behoorlijk zware omstandigheden. Ze presteerden buitengewoon goed en we houden echt van de manier waarop het ontwerp samengaat met de rest van de fiets. Bekijk de video hierboven (0:21) voor een kijkje in onze preproductie-prototype spatborden, die zonder extra kosten bij elke Saigon worden geleverd.

VERBETERD ZADEL

Zoals vermeld in Jack's recente Walk-Through Video met de Saigon, hebben we ons zadel geüpgraded! We hebben ons nieuwe door Modmo ontworpen zadel met extra demping voor extra ondersteuning en comfort, een bijzonder leuke functie voor diegenen onder jullie die de Saigon 200 km en verder willen duwen!

KOPLAMP VOOR

Nog een leuke update, we naderen de voltooiing van onze koplamp en lens voor de Saigon. We waren in staat om de helderheid en lichtverdeling te optimaliseren om veilig en gemakkelijk rijden te garanderen, en we vinden het ook erg leuk hoe het ontwerp samengaat met deze functie. Bekijk de video hierboven (1:13) voor een blik op ons nieuwste prototype.

TEAM MODMO

Nooit gedaan met kweken hier bij Modmo. Het vinden en aannemen van geweldig talent dat aansluit bij onze waarden en missie is een andere taak op zich.

Dat gezegd hebbende, zijn we erg verheugd om drie nieuwe leden in ons team te verwelkomen, wat een grote impuls geeft aan onze afdelingen Engineering en Technische Ontwikkeling. Het is echt leuk om te zien hoe ons hele team samenkomt!

Het is weer tijd om afscheid te nemen. Als jullie ons missen of meer van Saigon verlangen, bekijk dan onze Instagram-pagina die tot leven komt en meld je zeker aan voor onze nieuwsbrief ( www.modmo.io ) als je dat nog niet hebt gedaan. Jullie allemaal een fijne week en we zien jullie in de volgende!

In het Duits:

Een keer dat Mittwoch wünsche ich euch allen en hoffe, dass ihr euren Sommer zu diesen Zeiten so gut and sicher wie möglich genießt. Als je weet dat Saigon zo'n beetje voraan is en een heel spannend nieuw begin heeft gehad, is er ook een laatste keer dat Modmo Weekly Update wordt gestart.

SCHUTZBLECH-PROTOTYPE

Ik ben begonnen met het ontwikkelen van een prototype van een prototype en een onbetrouwbare bescherming tegen een testfahrt onder de meest heftige bedingungen met aanbevelingen. Ze hebben extreme gut funktioniert, en een van de meest populaire kunst en kunst, wie het ontwerp met de rest van de fietsen samenvoegt. Als je de video hebt bekeken (0:21) , kun je een keer klikken op onze pre-productie-prototypes-schutzbleche van je werf, die tegen Saigon is begonnen.

VERBESSERTER SATEL

Wie Jacks heeft een actieve Walk-Through-video gemaakt met Saigon, die heeft een ongeziene Sattel-verbessert! Onze nieuwste, von Modmo entworfener Sattel mit zusätzlicher Polsterung bietet mehr Halt and Comfort. Dat is een van de meest opvallende kenmerken voor die jenigen van euch, die Saigon tot 200 km en meer hiausfahren wollen!

FRONTSCHEINWERFER

Een van de vele nieuwe updates: we hebben een sterke controle over de frontscheinwerfers en de lijnen voor Saigon. We kunnen de Helligkeit en de Lichtverteilung optimaliseren, um ein sicheres en einfaches Fahren zu gewährleisten. Als je weet wat het ontwerp met die functie is ( 1:13) !

TEAM MODMO

Waar je ook heen gaat, bij Modmo zu wachsen. Die jenigen Talente zu finden en einzustellen, die mit unseren Werten en unserer Mission übereinstimmen, ist eine Aufgabe für sich.

Werven ons vaak, drie nieuwe Mitglieders in ons team zullen elkaar helpen, die onze Abteilungen für Technik en technische Entwicklung erheblich verstärken werden. Het is zeer waarschijnlijk dat je ziet, wie ons team zusammenkommt!

Het is wieder an der Zeit, Abschied zu nehmen. Als je iets van ons na Saigon hebt gezien, kijk dan eens naar onze Instagram-pagina. Diese ist gerade zum Leben wacht and meldet euch auf jeden Fall für unseren Newsletter an, valt als noch nicht getan habt ( www.modmo.io ). Ich wünsche euch allen eine tolle Woche und wir sehen uns in der nächsten wieder!