Wekelijkse update: 17 september

Hé jongens, we zijn terug met weer een wekelijkse update voor jullie. Terwijl de Saigon meer dan 2 jaar voorafgaand aan de lancering zorgvuldig werd gepland, ontworpen en ontwikkeld, is het deze week slechts 6 maanden geleden dat we de Saigon lanceerden en wauw, wat een waanzinnige geweldige reis is het tot nu toe geweest! Zoals u weet, is ons team de afgelopen weken in de fabriek geweest om de productie van Saigon te beheren. Hier is Bash met een update over de voortgang van onze Frame Factory….

FABRIEKSUPDATE

Bekijk de video hierboven, terwijl Bash ons door het proces leidt van het produceren en verzorgen van onze Saigon-frames vóór montage, inclusief onze op maat gemaakte buizen, het las- en warmtebehandelingsproces, onze soepele lasbehandeling en kwaliteitsborging voordat ze worden goedgekeurd om met het schilderen te beginnen proces. Blijf op de hoogte, want we houden u op de hoogte terwijl de Saigon ons schilderproces ingaat vóór de verschillende fasen van de montage.

PRODUCTLIJN UPDATE

De Saigon heeft 47 componenten, met meer dan 1.000 subcomponenten. Gezien de wereldwijde pandemie en de enorme stijging van de e-bike-industrie, was inkoop een enorme uitdaging en tot nu toe zeer zorgvuldig beheerd door ons leveringsteam. Helaas zijn we zojuist door Shimano, de leverancier van onze 11-speed naaf, geïnformeerd dat ze het onderdeel pas in augustus 2021 zullen leveren. We zijn zowel geschokt als teleurgesteld en hebben de moeilijke beslissing moeten nemen om dit te verwijderen optionele upgrade Shimano Alfine mechanische en elektronische naven uit ons productassortiment en terugkeren naar de Saigon zoals oorspronkelijk aangeboden met onze Gates Single-Speed ​​Carbon Belt Drive als aanvulling op onze 250W-motor met 5-vermogensniveaus. Onze excuses voor het ongemak en de teleurstelling terwijl we alternatieve opties onderzoeken. In de tussentijd neemt ons klantenserviceteam actief contact met u op voor meer informatie en om u te helpen met bestaande bestellingen.

BLIJF KIJKEN!

Er staan ​​deze week echt spannende dingen op de tap voor ons, we zijn live als virtuele exposant op GREENTECH FESTIVAL vanaf vandaag in Berlijn. Kijk eens op hun website, er zijn een aantal supercoole bedrijven en merken met echt innovatieve missies en visies zoals wij hier bij MODMO. We hebben ook zojuist een nieuwe video op Facebook en YouTube gelanceerd, waarin jullie achter de schermen worden meegenomen voor een echt gevoel van onze visie, missie en passies hier bij MODMO. Last but not least, onze vriend Martin maakt een behoorlijke toer met de Saigon, hij heeft de afgelopen 2 dagen meer dan 280 km afgelegd en vandaag een rustdag genomen, maar bekijk onze Instagram- en Facebook-verhalen voor meer, want hij komt terug er morgen bij. Nogmaals bedankt voor het afstemmen jongens, we zien jullie volgende week met meer!

In het Duits

Wir sind zurück mit onem weiteren wöchentlichen Update für euch. Als je Saigon voor je ziet Start mehr als 2 Jahre lang geplant, entworfen en entwickelt wurde, markiert diese Woche nun 6 Monate, seit wir das Saigon op de markt gebracht haben. Wow, was für eine verrückte, erstaunliche Reise es bis jetzt war! Wie weet, oorlog ons team in de Letzten Wochen in der Fabrik en hoed de productie van Saigon geleitet. Hier is Bash met een update, wie Dinge in onze Rahmenfabrik vorankommen.

UPDATE ZUR FABRIK

Zie de obige video en, in dem Bash uns durch den Prozess der Herstellung en Wartung unserer Saigon-Rahmen voor de Zusammenbau führt. Einschließlich unserer maßgefertigten Rohre, des Prozesses zur Schweiß- en Wärmebehandlung, unserer glatten Schweißbehandlung and der Qualitätssicherung, voordat ze beginnen met het gebrekkige proces. Bleibt dran, dan werden ze euch auf dem Laufenden stop, als Saigon voor de verschiedenen Stufen van de Zusammenbaus in een onseren Lackierprozess eintritt.

PRODUCTLIJN UPDATE

Das Saigon heeft 47 componenten, die weit über 1.000 Unterkomponenten umfassen. Angesichten van de wereldwijde pandemie en de massale belangen van de e-bike-industrie strijden om een ​​grote herausforderung. Die wurde von unserem Zuliefererteam bisher sehr soorgfältig gehandhabt. Leider van de wereld met Shimano, de liefdadigheidsinstellingen van 11-Gangschaltung, informeren, dat de Komponenten nicht vor augustus 2021 liefern werden. Wir sind sowohl schockiert als auch enttäuscht darüber. Als de schwierige Entscheidung treffen, die optionele upgrade der mechanische en elektronische Shimano Alfine Schaltung auserer Produktpalette zu entfernen. Werd geweerd op Saigon zurückzugreifen, wie es ursprünglich met onze Gates Single-Speed ​​Carbon Riemenantrieb angeboten wurde, um unseren 250W Motor met 5 Leistungsstufen zo ergänzen. We zijn aansprakelijk voor alle unannehmlichkeiten en enttäuschungen, met alternatieve opties. In der Zwischenzeit is onze Kundenservice aktiv darum, euch individuell mit mehr Details zu erreichen und euch bei besthenden Bestellungen zu helfen.

BLIJF KIJKEN!

Wirklich spannende Dinge stehen diese Woche für uns auf dem Plan. Wir sind ab heute live als virtueel Aussteller bij GREENTECH FESTIVAL in Berlijn dabei. Schaut euch auf der Webseite um, es gibt oneinige super coole Firmen and Marken da draußen mit wirklich noveln Missionen and Visionen who bei MODMO. We hebben gebruik gemaakt van nieuwe video's op Facebook en YouTube die zijn getoond, en elke hint die Kulissen brengt. Het is vermittelt euches Gefühl für unsere Vision, Mission en Leidenschaften hier bij MODMO. Last but not least, is onze Freund Martin auf einer Tour mit dem Saigon. Er is in den letzten 2 Tagen over 280km gefahren en heute one Ruhetag eingelegt. Schaut euch unsere Instagram en Facebook Story für mehr an, denn er wird morgen wieder dabei sein.
Vielen Dank nochmal fürs Einschalten, Leute, wir sehen uns nächste Woche mit mehr!